Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Domy w centrum Sędziszów Małopolski - Oferty sprzedaży i najmu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

99 000 zł41 m² 2 414,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:52 m²

W ofercie do sprzedania dom w zabudowie Bliźniaczej w centrum Sędziszowa Małopolskiego przy ul. Szerokiej. Dom o powierzchni użytkowej 41m2, nieruchomość usytuowana jest na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

519 000 zł150 m² 3 460 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Uwaga! Duża obniżka ceny! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej ok. 150 m2 usytuowany na zagospodarowanej działce o powierzchni ok.12 a. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Południowa

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł124 m² 6 202 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Komfortowy dom na kameralnym osiedlu w Sędziszowie Młp. Przedstawiamy ofertę sprzedaży wygodnego domu wolnostojacego o powierzchni uzytkowej ok 124 m2. Nieruchomość wybudowana ok. 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Brzoskwiniowa

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

315 000 zł104 m² 3 038 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Sprzedam dom wolnostojący, parterowy niepodpiwniczony na osiedlu nowych domów jednorodzinnych w Sędziszowie Młp. Jeśli planujesz zamieszkać poza centrum miasta, ale jednocześnie nie chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

759 000 zł159 m² 4 767,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu piękny parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 132m2 zlokalizowany w Sędziszowie Małopolskim. Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

759 000 zł132 m² 5 736,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

W ofercie biura Nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu parterowy dom wolnostojący na dużej, zagospodarowanej działce w Sędziszowie Małopolskim z dojazdem do centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Jaśminowa

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

759 000 zł159 m² 4 773,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Pośrednikom dziękuję - proszę o uszanowanie mojej prośby. Na sprzedaż komfortowy dom z wyposażeniem gotowy do zamieszkania. Projekt domu vis-à-vis - wariant II. Budowany dla siebie, oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

309 000 zł125 m² 2 476 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Oferujemy Państwu dom jednorodzinny wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Sędziszów Małopolski, z bardzo szybkim dostępem do Rzeszowa. Dom budowany według projektu As V. Opis terenu: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

180 000 zł100 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferujemy Państwu do sprzedaży parterowy dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Sędziszów Małopolski, z bardzo szybkim dostępem do Rzeszowa. Dom składa się z korytarza, dwóch.