Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Sędziszów Małopolski

46 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

46 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal użytkowy, ul. Partyzantów

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

36,79 zł/m²13,59 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do wynajęcia lokal użytkowy usytuowany w budynku nowego dworca kolejowego w Sędziszowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

8 500 zł430 m² 19,77 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Hala magazynowo-produkcyjna z biurem | 430-616 m | Sędziszów Małopolski | Duży parking Biuro Nieruchomości Rzestate prezentuje Państwu do wynajęcia funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

837 000 zł102 m² 8 205,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Uwaga! Szanowni Państwo, w dniach 18-28 maja biuro nieruchomości będzie nieczynne z powodu urlopu. W tym czasie kontakt telefoniczny, mailowy i internetowy będzie niemożliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Witosa

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

2 500 000 zł6 000 m² 416,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka usługowo-budowlana - Sędziszów Młp. 60 a - Na działkę zostały wydane wz na budynek handlowo-usługowy o pow. zabudowy 2000m2 - idealne miejsce pod własny biznes. -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jana Pawła II

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1000 m2 z możliwośćią powiekszenia do 2000 m2 , działka Znajduje się w Centrum Sędziszowa małopolskie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Partyzantów

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

384 000 zł110 m² 3 490,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu klimatyczny, drewniany dom położony w samym sercu Sędziszowa Małopolskiego przy ul. Partyzantów. Nieruchomość wymaga generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 01-04-2026r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 450 000 zł236 m² 6 144,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i strefą relaksu Sędziszów Małopolski Na sprzedaż elegancki i przestronny dom wolnostojący o powierzchni 236 m , usytuowany na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kazimierza Jagiellończyka

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 590 000 zł236 m² 6 737,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż piękny dom wolnostojący o powierzchni 236m2 usytuowany na działce o pow.12ar ,Znajduje się w miejscowości Sędziszów Młp ,Dom znajduje się w zielonej , cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

339 000 zł59 m² 5 758,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w Sędziszowie Małopolskim na Osiedlu Młodych. Mieszkanie położone jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rędziny

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

179 000 zł1 000 m² 179 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,1000 ha położona w miejscowośći Sędziszów Młp , działka w super lokalizacji z ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zielona

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł99 m² 7 770,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nową inwestycję przytulnych domów parterowych zlokalizowanych w Sędziszowie Małopolskim. Budynki usytuowane są na działkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł99 m² 8 073,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne osiedle domów wolnostojących w Sędziszowie Małopolskim niedaleko Rzeszowa. W ofercie ostatni dostępny w roku 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie, ul. Dyły

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

258 000 zł2 942 m² 87,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2945 m , położona w Sędziszowie Małopolskim przy ul. Tomasza Dyły - w spokojnej i rozwijającej się części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Partyzantów

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

359 000 zł110 m² 3 263,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:460 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł100 m² 7 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Gotowy. Parterowy dom (z możliwością adaptacji poddasza) na sprzedaż w Sędziszowie Młp. Na sprzedaż dom w Sędziszowie Małopolskim - komfortowy dom jednorodzinny wybudowany w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 379 000 zł150 m² 9 193,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 272 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny dom wolnostojący, o powierzchni użytkowej ok. 133 m2, znajdujący się w Sędziszowie Małopolskim. Dom położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Zielona

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł99 m² 7 770,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę Domu Parterowego znajdującego się w miejscowości Sędziszów Małopolski, nieruchomość wybudowana końcem 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy z ogrodem i możliwością adaptacji poddasza, położony w spokojnej okolicy Sędziszowa Małopolskiego. Nieruchomość o energooszczędnym standardzie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 3-go Maja

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Sędziszowskie Młp. - 3-pokojowe mieszkanie blisko centrum miasta z balkonem. Budynek z windą. Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł196 m² 3 924,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę Nowo powstającego domu parterowego w Sędziszowie Małopolskim. Dwa Domy o powierzchni użytkowej 98.96 m (parter) + 97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Węglowskiego

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

655 000 zł61 m² 10 817,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż komfortowy apartament w świetnej lokalizacji ul. Węglowskiego, sędziszów Małopolski Na sprzedaż piękne, w pełni wyposażone, wykończone w Wysokim Standardzie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

137 500 zł1 119 m² 123 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1119 m, położona w urokliwej, cichej części Sędziszowa Małopolskiego Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Węglowskiego

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

659 000 zł61 m² 10 883,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,55 m2 znajdujące się w Sędziszowie Małopolskim na spokojnym, nowym osiedlu, tuż przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 350 000 zł200 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:885 m²

Wyłącznie w ofercie biura sprzedaży Doradzamy Nieruchomości. Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , wybudowany w 2010 roku, położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

769 000 zł100 m² 7 690 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziołowa

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

95 000 zł1 983 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 20 ar zaledwie 3 km od centrum Sędziszowa Młp Marzysz o prywatności i własnej działce w sąsiedztwie lasu, ale nie chcesz rezygnować z wygód, jakie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle Młodych

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

419 000 zł49 m² 8 551,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży gotowego do zamieszkania, w pełni wyposażonego mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w Sędziszowie Małopolskim na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

488 125 zł69 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowe Mieszkanie 68.75 m2 Mieszkanie jest usytuowane na parterze w trzy piętrowym bloku , mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

210 000 zł1 700 m² 123,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Giergiel Na sprzedaż działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 17 arów (tj. 1700m2), zlokalizowana w Sędziszowie Małopolskim , położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

454 000 zł64 m² 7 127,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować nowe Mieszkanie 63,70 m2 Mieszkanie jest usytuowane na pierwszym pietrze w trzy piętrowym bloku , mieszkanie oddawane w stanie deweloperskim. - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Parterowy dom jednorodzinny na sprzedaż w Sędziszowie Młp. - do zamieszkania w tym roku. Na sprzedaż dom w Sędziszowie Małopolskim - komfortowy dom jednorodzinny wybudowany w 2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

600 000 zł100 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

599 000 zł196 m² 3 056,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę 2 Nowo powstających domów parterowych w Sędziszowie Małopolskim. Dwa Domy o powierzchni użytkowej 98.96 m (parter) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Krucza

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

26,97 zł/m²2 410 m² 65 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowoczesna i funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna z częścią biurowo-socjalną, położona w Borku Wielkim gmina Sędziszów Młp. na działce o powierzchni 2,6ha ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Poręby

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

5 000 zł396 m² 12,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na Wynajem Magazyn ( hala ) o powierzchni 396 m2 , jest usytuowana na działce o pow 1,23 ha z czego około 0,3000 ha jest ogrodzone co widać na załączonych zdjęciach , Magazyn jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Wyszyńskiego

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o powierzchni 40m na wynajem-parter ul. Wyszyńskiego/ Sędziszów Młp Lokal nowo oddany do użytku, z nowymi instalacjami, na wynajem na parterze. Funkcjonalny, układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szkolna

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

599 000 zł99 m² 6 052,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam Państwu na sprzedaż dom parterowy z możliwością adaptacji poddasza o powierzchni użytkowej 98,96 m (parter) oraz 97 m powierzchni całkowitej poddasza. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

429 000 zł56 m² 7 594,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Sędziszów Małopolski, ul. Fabryczna Opis ogólny Oferujemy na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Rzeszowska

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

9 500 zł279 m² 34,05 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na wynajem niezależny obiekt produkcyjno - magazynowy o powierzchni 279 m2 zlokalizowany w Sędziszowie Małopolskim. Proponowany magazyn usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

550 000 zł138 m² 3 985,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny w Sędziszowie Małopolskim. Dom znajduje się w pięknej i spokojnej okolicy w otoczeniu lasu. W skład parteru wchodzą: kuchnia z salonem,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij